Bóg, Naród, Ojczyzna. Ojcowizna otwarta na świat - od 1999 jako biuletyn Konserwatysta Małopolski ISSN 1773-3946
Blog > Komentarze do wpisu
Pana Górzyńskiego, można sprawę prześledzić na konserwa.blox.pl to nie jest zabawa w chowanego
makabryczna zapowiedź Trockiego, cytowana w „Młodej Gwardii” (nr 6, 1991, s.55): Tyrania ta nie będzie prawicowa tylko lewicowa i nie będzie biała tylko czerwona (.). Przelejemy takie rzeki krwi, przed którymi wzdrygną się i zbledną wszystkie klęski kapitalistycznych wojen (.).Najwięksi bankierzy zachodu będą współpracować z nami. Jeżeli my wygramy rewolucję, to na jej cmentarnych szczątkach ustalimy władzę syjonizmu:

magazyn europejski
Du hast Pins gesammelt auf „anticommunist - der Antikommunist - antykomunista “

makabryczna zapowiedź Trockiego, cytowana w „Młodej Gwardii” (nr 6, 1991, s.55): Tyrania ta nie będzie prawicowa tylko lewicowa i nie będzie biała tylko czerwona (.). Przelejemy takie rzeki krwi, przed którymi wzdrygną się i zbledną wszystkie klęski kapitalistycznych wojen (.).Najwięksi bankierzy zachodu będą współpracować z nami. Jeżeli my wygramy rewolucję, to na jej cmentarnych szczątkach ustalimy władzę syjonizmu...

https://de.pinterest.com/pin/452752568774439251/

Trzeba koniecznie dodać że całe otoczenie pana Górzyńskiego zostało mocno zaatakowane oficjalnie, konfiskatą komputerów aż po unicestwienie samego Pana Górzyńskiego, można sprawę prześledzić na konserwa.blox.pl to nie jest zabawa w chowanego, nas prześladują ZBRODNIARZE a nie gówniarze.!

USA.docx
23 KB   Wyświetl   Pobierz
Jerzy Truchlewski  

POLSKA MA SZANSE TYLKO WTEDY, GDY POZBĘDZIE SIĘ OKRĄGŁOSTOŁOWEJ, ŻYDOWSKIEJ MAFII

   Tak jak pisałem powyżej, w 1989 r. władzę w Polsce przechwycili Żydzi i szabesgoje dzięki pomocy i przy finansowym, ogromnym wsparciu zachodu a w szczególności kół finansowo korporacyjnych USA. Nie chodziło o żadną demokrację, o żadne wyzwolenie się Polski spod wpływów ZSRR i ucieczki przed komunizmem. Podstawowym celem było rozszerzenie własnych wpływów na ówczesne kraje socjalistyczne aby móc je ograbić, ciągnąć finansowe korzyści poprzez likwidację konkurencji jak i powiększeniem rynków zbytu na swoją nadprodukcję. Nie był to jednak jedyny cel. Ważniejszym było podporządkowanie sobie tych krajów oraz Rosji, która miała stać się kolonią USA tak jak inne kraje socjalistyczne, pozbywając się zarazem największego konkurenta militarnego.

   Stało się to możliwe dzięki zainstalowaniu na Kremlu Gorbaczowa a następnie pijaka Jelcyna, za rządów których Rosja straciła znaczenie jako mocarstwo. Po ZSRR i Układzie Warszawskim pozostały tylko wspomnienia a ekspansja na następne kraje świata w celu ich podporządkowania i skolonizowania mogło się odbywać bez przeszkód UW.  Czyniono to pod hasłem globalizacji i wyzwalania narodów, niesienia amerykańskiej demokracji, równouprawnienia kobiet, swobód zboczeńców i tworzenie nowego człowieka.   Należy tu wspomnieć, że nie kto inny jak prymityw ’’Bolek’’ jeździł po świecie i propagował globalizację na polecenie żydowskiej mafii z Waszyngtonu.

   Po rozpadzie ZSRR, Ameryka i cały zachód byli zachwyceni Rosją. Nie było dnia aby nie chwalić Rosji i jej przywódców za pierestrojkę. W tym samym czasie Rosja stacza się po równi pochyłej ku niechybnemu upadkowi. Majątek Rosji jest rozdrapywany jest przez Żydów i szabesgoi zarówno rosyjskich jak i ściśle związanych z międzynarodową mafią. Kwitnie przestępczość zarówno gospodarcza jak i ta pospolita. Rosja przeistacza się w kupę złomu a armia rosyjska nie ma w świecie większego znaczenia.  Międzynarodowa mafia finansowo korporacyjna zaciera ręce bo już tylko krok dzieli Rosję od ostatecznego upadku. Gdy wydaje się, że odwieczne marzenie zachodnich sępów zostało spełnione, do gry wkracza W.W. Putin, który hamuje proces rozkładu Rosji a co więcej , w bardzo krótkim czasie stawia kraj na nogi a z leżącej na łopatkach armii tworzy jedną z najsilniejszych armii świata, mogących stanąć w szranki z każdym wyzwaniem. Teraz  Rosja i jej przywódcy a zwłaszcza jej prezydent jest postrzegany przez międzynarodową mafię jako wróg nr 1. Rosja i jej przywódcy stają się wrogami nie dlatego, że chcą zniszczyć któryś z krajów zachodnich ale dlatego, że pojawiła się w świecie siła, która może zagrozić w realizacji planów żądnym panowania nad całym światem, w którym wszyscy mają być podporządkowani jedynie słusznej sile składającej się z wąskiego, mafijnego  grona psychopatów.   

   Okrągłostołowa mafia, która w 1989 r. przechwyciła podstępem władzę w Polsce,  sprzedała kraj wraz z całym jej dobrodziejstwem i ludnością. Ściśle wykonuje plany euroatlantyckiej bandy, ludzi chorych na władzę i pieniądze, całkowicie zdegenerowanych. Niech nikogo nie zmylą utarczki lub nawet otwarte wojny wśród tych perfidnych, okrągłostołowych zdrajców. Takim bezdyskusyjnym dowodem współpracy wszystkich opcji politycznych niech będzie m.in. włączenie Polski do UE i NATO, zmiana Konstytucji napisanej na potrzeby międzynarodowej mafii, przyjęcie Traktatu Lizbońskiego czy ostatnio zgoda na podporządkowanie się Polski wraz z pozostałymi krajami UE międzynarodowej mafii korporacyjnej – wg. Umowy CETA. Polska została zdradzona przez tych psychopatów w każdym względzie. Polska nie posiada własnego przekazu medialnego a jedynie propagandę mającą na celu ogłupienie Polaków i zafałszowanie rzeczywistości. Media obce, wrogie Polsce  stanowią 75% a pozostałe 25% to media narodowe - narodu wybranego przez szatana. Natomiast celem najważniejszym dla mediów i pseudo polityków w ostatnich latach jest ukierunkowanie społeczeństwa polskiego przeciwko Rosji. Należy zadać sobie zasadnicze pytanie : czy „Smoleńsk 2010” miał właśnie być narzędziem dla w/w psychopatów aby osiągnąć odpowiednio wysoki stopień wrogości do Rosji i jej przywódców a może nawet do bezpośredniej konfrontacji? Bezpośrednia konfrontacja po 10 kwietnia 2010 roku nie wyszła ale jastrzębie wojny w Polsce robią wszystko w tym celu aby plan ten zrealizować. Antoni Macierewicz /następca i pacjent Klicha/ usilnie dąży wraz ze swoją hołotą do wykonania tego haniebnego zadania nadanego im przez amerykańskich jastrzębi wojny. 

   Żyjemy w najniebezpieczniejszym okresie od czasu znanych zapisków historycznych, w okresie początkowych działań III wojny światowej, która obecnie rozgrywana jest na Bliskim Wschodzie a w szczególności w Syrii. To, że Syria jeszcze się broni przed psychopatami zachodu a głównie przed USA to zasługa jedynie Rosji i jej przywództwa, które stanowczo powiedziało NIE dla międzynarodowych kanalii. W chwili gdy piszę te słowa do Syrii dopływa armada rosyjskich okrętów i samolotów na czele z lotniskowcem Admirał Kuzniecow. Jest to stanowcza odpowiedź przywódców Rosji imperialistycznym hienom tego świata. Nazistowska Ameryka w ostatnich dniach wypuściła swych jastrzębi na czele z obłąkaną Hilary Clinton aby w jednoznacznych słowach zagroziły Rosji wojną. Natomiast zdecydowane stanowisko Rosji pokazuje, że Rosja nie ugnie się przed zdegenerowaną watahą zachodu chcącą władać całym światem, chcącą maksymalnie dużej depopulacji ludności oraz chcących posiąść wszystkie dobra ziemi na własność. Sojusz - Rosja, Chiny, Indie - gdzie Rosja wiedzie prym w arsenale nuklearnym nie ugnie się. Biorąc pod uwagę, że Rosja jest naszym sąsiadem a zarazem stanowimy tę samą rodzinę słowiańską to pomyślna przyszłość polski może być jedynie u boku Rosji, która powinna być naturalnym sojusznikiem wszystkich państw słowiańskich.  Nie po raz pierwszy w naszej historii jest tak, że rządzący Polską za sojuszników wybierają wrogie nam kraje, odrzucając jednocześnie współpracę ze Słowianami – głównie z Rosją. Działo i dzieje się tak dlatego, że we władzach Polski byli wówczas oraz obecnie agenci zachodu  i zawsze w takich przypadkach Polacy wychodzili jak przysłowiowy Zabłocki na mydle. Oby tak nie było i tym razem należy jak najszybciej odsunąć zdrajców od wpływu na losy Polski. To nie Polska jest dla nich oczkiem w głowie a interesy ich mocodawców, czy to z Waszyngtonu, Tell Awiwu, Berlina czy z Brukseli. Tego dłużej tolerować nie można. Przekaz dla mafii trzymającej obecnie władzę w Polsce musi być jednoznaczny.

ZDRADA POLSKI I NARODU POLSKIEGO BĘDZIE ROZLICZONA SZYBCIEJ NIŻ WAM SIĘ WYDAJE.

   Jest to również przekaz dla przyszłych sojuszników polski, że Polska nie kończy się na Żydach, szabesgojach czy zmanipulowanych Polakach, że w Polsce jest zdrowa tkanka narodu, która nie pozwoli psychopatom na unicestwienie naszego kraju, co robią od 27 lat.  Polską mają prawo i obowiązek rządzić Polacy i tylko Polacy a nie jakieś przybłędy ze zmienionymi nazwiskami, którzy nigdy nie będą dbali o interesy Polski i Polaków a jedynie działają na zasadzie kundli służących zachodowi. Armia Polska musi być dowodzona przez wybitnego stratega wojskowego a nie psychiatrę lub pacjenta psychiatry, co ma miejsce dzisiaj i w ostatnich latach. Armia Polska ma służyć Polsce i Narodowi polskiemu a nie mordować niewinnych ludzi na rozkaz zachodnich psychopatów i dla ich szatańskich celów. Nigdy wcześniej mundur żołnierza polskiego nie został tak splamiony jak w okresie ostatnich 27 lat pod dowództwem zdrajców polski.

   Naród polski jest celowo i systematycznie dzielony. Jest podsycany wrogą propagandą, że wszystkiemu złu na świecie winna jest Rosja i prezydent W.W. Putin gdy tymczasem prawda jest całkiem odmienna. Rosja jest krajem, który otwarcie przeciwstawia się złu tego świata, które tkwi w żydowskich i szabesgojowskich  gremiach zachodu, w ich finansach, korporacjach, tajnych grupach, jak chociażby Bilderberg czy fundacjach założonych i sponsorowanych przez Sorosów, Rothschildów, Rockefellerów i im podobnych. Ta banda psychopatów jest zdolna do wszystkiego, nawet do gazowania własnej nacji aby później krzyczeć na cały świat, że to oni są ofiarami a nie ciemiężcami. Zdolni są posłać na śmierć 3 tysiące własnych obywateli aby mieć pretekst do uderzenia na kilka suwerennych krajów i jeszcze na tym zarobić miliony dolarów. W pierwszej kolejności powinni podnieść się z kolan sami Żydzi, ci najzwyklejsi i normalni, gdyż garstka psychopatów z ich nacji kopie im grób na całej ziemi przez swoje niecne działania. Polska zagarnięta przez mafię żydowską sądzi Polaka /Piotra Rybaka/za spalenie kukły Żyda – psychopaty, natomiast nie reaguje się na obrażanie całego Narodu polskiego przez tychże psychopatów. Żyd Kalkstein /Lech Kaczyński/ wstrzymuje ekshumację Żydów w Jedwabnem aby mogło hulać po świecie kłamstwo żydowskie o winie Polaków za Jedwabne. Inny Żyd Kwaśniewski /Stolzman/ przeprasza Żydów za tę zbrodnię, co jest jednoznaczne z oskarżeniem Polaków, dając pożywkę dla  świata. Dlatego też, należy doprowadzić do tej ekshumacji i udowodnić całemu światu, że to Niemcy / wybielane od czasu zakończenia II W.Ś/ byli mordercami Żydów w Jedwabnem. Wybielanie Niemców ma ścisły związek z przygarnięciem przez USA tysięcy niemieckich zbrodniarzy wraz z ich technologiami, opracowaniami najnowszych broni i oczywiście z ich nazistowską ideologią, która jest wcielana w życie przez USA przez dziesięciolecia. I kto jak kto ale Polska /rządząca mafia na terenie polski/, która ucierpiała najwięcej od niemieckich nazistów weszła w sojusz z amerykańskimi nazistami, zapominając jednocześnie kto wyzwolił nasz kraj od niemieckiej okupacji i zakończył gehennę Narodu polskiego. Mało tego. Na polecenie tychże nazistów prowadzi wojnę propagandową przeciwko Rosji na polecenie największej zgnilizny zachodu i zaprasza nazistowskie wojska w celu zwiększenia zagrożenia dla Polaków a nie w celu obrony polski. Są to prowokacyjne działania w stosunku do Rosji. W obecnej dobie to naziści i banderowcy są największymi przyjaciółmi polski – O ZGROZO! Ta zniewaga Polaków przez kastę polityczną, która uzurpuje sobie władzę po 1989 roku nie może być zapomniana. To będzie im ‘’wynagrodzone’’ w odpowiednim czasie.  Już teraz widać jak strach zagląda w oczy zdrajcom narodu polskiego, jak boją się własnego cienia. Dowodem na to jest aresztowanie dr Mateusza Piskorskiego i próba wmówienia mu działań szpiegowskich na rzecz Rosji, Chin, Syrii, Iranu i niedługo okaże się, że był agentem wszystkich tych krajów, które nie chcą być rozszarpane przez nazistów amerykańskich. To jedynie pokazuje jak bardzo są słabi i że potrzebny jest im pilnie psychiatra. Należy tu dodać, że takich ‘’agentów’’ jak Mateusz Piskorski jest w Polsce bardzo dużo i właśnie ci ‘’agenci’’ zrobią miazgę z mapetów politycznych III żydopolonii.

   Kampania wyborcza w USA pokazuje jak mizerna jest elita w tym międzynarodowym zlepku, gdzie na prezydenta tak ogromnego kraju jest desygnowana osoba niepoczytalna a zarazem oszustka i przestępczyni, chora z nienawiści do wszystkich tych, którzy nie chcą klęczeć przed upadłym mocarstwem.  O tej mafii dobitnie mówi kandydat na prezydenta Donald Trump, który jakimś cudem został kandydatem na prezydenta i wydaje się, że jest wyjątkowo niebezpieczny dla mafiosów. /Oby to nie była tylko gra dla zmylenia Amerykanów i świata/. https://www.youtube.com/watch?v=O1y5o5zW7Mw

    ‘’Elity’’ USA dzieli od elit Rosji ogromna przepaść na korzyść tych ostatnich. Obecny prezydent Rosji jest niekwestionowanym liderem światowym, mającym jednocześnie u swojego boku wybitnych fachowców na czele z ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem. Wygrywa z tą bandą zachodnią w każdej sprawie i miejmy nadzieję, że ostateczne zwycięstwo będzie również po Jego stronie co będzie oznaczało ostateczny koniec satanistów zachodnich – ludobójców w dzisiejszym świecie.

Jerzy Truchlewski                   


Steve Pieczenik powstrzymamy was przed zrobieniem z Hillar...

Psychologistyczna definicja DEKOMUNIZACJI jako ABSURDU Prawem Claviusa przeczy odkryciu Kopernika: Jeżeli Singer kłamie, to Izaak jest żyd http://unsinn.blox.pl/2016/11/Psychologistyczna-definicja-DEKOMUNIZACJI-jak...

Published 16 minutes ago

Premier Walonii o zatrudnieniu Barosso przez Goldman Sachs...

Radio: https://gloria.tv/audio/2JkqCFigzqCf6mQYAXovrcNEV - Czy wicepremier Morawiecki będzie robił dla Goldmann Sachs tak samo, jak były komisarz unijny Barosso i były premier Kazimierz Marcinkiewicz robił w banku Londyńskim za...

Published 5 days ago

Merci Wallonie Tak trzymac NORWIDA NA WAWEL PDO400 M...

[Coś ty Atenom zrobił, Napolionie] ttps://gloria.tv/audio/8NrGWo3NLEEJBtrcupvcceRCJ http://sowa.quicksnake.ro/POETRY/NORWIDA-NA-WAWEL-PDO400-Moralia-z-Ogrodu-Fraszek-von-Stefan-Kosiewski-FO-S...

Published 8 days ago


http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/powstrzymamy-was-przed-zrobieniem-z-Hillary-prezydenta-Stanow-Zjednoczonych

sobota, 05 listopada 2016, reakcja

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
www.flickr.com
stefan_kosiewski pod ochroną prawa - unter dem Denkmalschutz * 41- 250 Czeladź, Polen photoset stefan_kosiewski pod ochroną prawa - unter dem Denkmalschutz * 41- 250 Czeladź, Polen photoset
statystyka